You are here:
  • The City
  •  Warehouses
  •  News
  •  Nowa Szkoła has leased in Panattoni Central European Logistics Hub in Łódź

Nowa Szkoła has leased in Panattoni Central European Logistics Hub in Łódź

Firma Nowa Szkoła – lider polskiego rynku mebli oraz pomocy edukacyjnych i dydaktycznych wynajęła ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. AXI IMMO doradzało klientowi w negocjacjach umowy najmu.

Nowa Szkoła jest polską firmą i istnieje na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu placówek w meble żłobkowe, przedszkole i szkolne, sprzęt rehabilitacyjny oraz sportowy, a także pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Z uwagi na rozwój firmy i zapotrzebowanie na większą powierzchnię magazynową o wysokim standardzie, firma zdecydowała się na relokację do kompleksu Panattoni Central European Logistic Hub. W nowym obiekcie najemca będzie dysponował blisko 7 300 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz około 260 mkw. powierzchni biurowej.

„Podczas wyboru nowej powierzchni magazynowej kluczowa była dla nas lokalizacja i możliwości  adaptacyjne nowej przestrzeni. Zależało nam na obiekcie będącym w granicach administracyjnych miasta, głównie ze względu na naszych pracowników, którym chcieliśmy zapewnić dogodny dojazd do pracy. W tym zakresie kompleks Panattoni Central European Logistics Hub w pełni spełnił nasze oczekiwania. Jego lokalizacja jest atrakcyjna zarówno pod kątem rozwiniętej infrastruktury drogowej, jak i dostępności środków komunikacji miejskiej, co pozwala nam na organizację efektywnej logistyki krajowej i eksportowej”– komentuje Łukasz Wronka, Menedżer ds. logistyki w Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Panattoni Central European Logistics Hub to kompleks logistyczny zlokalizowany w Łodzi przy ul. Jędrzejowskiej, tuż przy autostradzie A1, zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A2. Lokalizacja parku w centrum Polski z dostępem do europejskich szlaków, jak również położenie w granicach miasta, pozwala na sprawną logistykę krajową i eksportową. Ponadto, zapewnia dostęp do sieci łódzkiej komunikacji publicznej. Docelowa wielkość kompleksu to ponad 400 000 mkw., z czego już 315 000 mkw. to powierzchnia istniejąca i w budowie.

Średnia ocena

Related content

Komentarze

Log in to post comment.

In our website we use cookies. Learn more here. ×