You are here:

Outlet Park Szczecin got a building permit

Prognozy potwierdziły się, a starania przyniosły pozytywne skutki. Planowana budowa Outlet Park w Szczecinie dojdzie do skutku. To dobra wiadomość zarówno dla konsumenta centrów wyprzedażowych, jak również dla głównego inwestora przedsięwzięcia, firmy Echo Investment. To będzie pierwszy tego typu obiekt z ofertą wyprzedażową w województwie zachodniopomorskim.

Oszacowano, że przyszli najemcy powierzchni hamdlowej w Outlet Park Szczcecin będą mieli do dyspozycji 23 000 mkw. Dodatkowo w planie jest wybudowanie około 1 400 miejsc parkingowych dla klientów. Outlet zostanie zrealizowany w trzech etapach. W pierwszej fazie powstanie galeria handlowa o powierzchni najmu około 9 000 mkw., w której znajdzie się 60 lokali handlowych, w drugiej 10 000 mkw. i w kolejnej około 4 000 mkw. W całym obiekcie będzie około 120-130 najemców.

Autorem koncepcji i rozwiązań architektonicznych Outlet Park Szczecin jest Vsf - Creative, warszawskie buiro projektowe.

Realizacja pierwszego etapu projektu rozpocznie się już w I kwartale 2011 roku. Ta część obiektu zostanie oddana w IV kwartale 2011 roku.

Średnia ocena

Related content

Komentarze

Log in to post comment.

In our website we use cookies. Learn more here. ×